Chevrolet Corvette (C4)

20640 km
Detail vozu

Rok výroby:

1985

Motorizace:

5.7 V8 (L98) ? PS / ? Nm

Převodovka:

4-st. manuální + overdrive

Kilometry:

20640 km

Palivo:

Benzín

Barva:

Černá
Příběh vozu

Čtvrtá generace tzv. supermuscle caru z Detroitu – Chevrolet Corvette s označením C4. Legenda TV show 80. let, oblíbená mezi porno herci a drogovými dealery v Miami. Už při prvním pohledu na auto si vybavíte atmosféru 80’s ve všech směrech.

 

Pod kapotou této Corvetty je motor 5.7 V8 s kódem L98. Jedná se o první verzi C4 a sériový výkon je okolo 230 koní. Na autě je ale instalovaný kit s kompresorem Paxton, který tento výkon dramaticky navyšuje a po měření na válcové zkušebně tento popisek aktualizujeme o konkrétní parametry.

 

Nicméně celkově je auto v naprosto originální a netknuté tovární kondici. K nám do srdce Evropy se dostalo v roce 2021 od svého prvního majitele, který zodpovědně ukládal veškeré doklady, co za posledních 35 let nasbíral. Vozidlo nebylo nikdy v minulosti lakované a jinak opravované a za sebou má pouhých 20 tisíc mil.

 

Jedná se o jedinečný kousek, který může doplnit jakoukoli sbírku nejen amerických vozidel, jelikož je auto v naprosto špičkové kondici s veškerou historií. Také na Vás dýchá atmosféra Miami Vice?

Kontakt

Napište nám