Prodáno

BMW M3 (E46)

109507 km
Detail vozu

Rok výroby:

2002

Motorizace:

3.2 N/A R6 338 PS / 365 Nm

Převodovka:

6-st. manuální

Kilometry:

109507 km

Palivo:

Benzín

Barva:

Titansilber-metallic
Příběh vozu

Třetí generaci legendární M3 není třeba dlouho představovat, jako balení se v posledních letech těší obrovské oblibě. Design, motor, podvozek a charakter – to vše z ní dělá jedno z nejikoničtějších vozidel sportovní divize BMW M. Toto tvrzení také podporuje fakt, že M3 generace E46 v poslední době roste na hodnotě. Vyráběla se v letech 2000 až 2005, kdy v roce 2003 prošla faceliftem.

 

Tento konkrétní kousek pochází z roku 2002, jedná se o vozidlo před modelovou modernizací a jako nové bylo prodané v Německu. Po několika letech u prvního majitele putovalo přes polovinu zeměkoule k dalšímu majiteli v Japonsku, kde strávilo u jednoho vlastníka druhou část svého života. Na podzim 2019 si našlo cestu zpět do Evropy k poslednímu a dosavadnímu majiteli, který jí nyní prostřednictvím nás hledá nový domov..

 

Na vozidle byl v před 2000 km proveden rozsáhlý servis – výměna oleje v motoru,  převodovce a diferenciálu, výměna svíček a zapalovacích cívek, seřízené ventily a přetěsnění jejich víka, výměna visco spojky. Z Japonska je k vozidlu fyzická servisní historie.

 

Před prodejem byla oživena keramická ochrana, která je na karoserii nanesena, provedli jsme kompletní renovaci leštěných ploch disků kol, vyčistili jsme a ochránili interiér vozidla. Nyní je M3 připravena pro dalšího majitele. Je u nás po předchozí domluvě k dispozici k demonstraci a prodeji. Je možný nákup s odpočtem DPH, kdy uvedená cena je včetně daně.

Kontakt

Napište nám